PANO

eylül sergisi "mama" oluyor

Eylül sergisine göndereceğin fotoğraf veya çizimlerin ile küçük sokak patilerine mama armağan ediyoruz.

Bu bir yarışma değildir. Mercekhane.com dijital sergi platformu olarak uzun zamandır gerçekleştirmek istediğimiz sokak kedilerine yardım projemizi hayata geçirmenin mutluluğu yaşıyoruz. 

Yapmanız gereken Mercek Eylül / 20 Sergimize fotoğraf, çizim ya da yazılarınızı göndermeniz. Bir kişi haftada bir defa katılabilir fakat istediği zaman fotoğraf veya çalışmalarınızı sergimizde paylaşabilirsiniz. Yani bir kişi dört hafta boyunca haftada bir defa sergimize katılırsa toplam dört defa küçük sokak patilerine mama armağan edebilir. Fotoğraf gönderimleriniz sırasında instagram adınızı paylaşmanız durumunda armağan edilen mama çekimini sizi etiketleyerek instagram sayfamızdan paylaşabiliriz.

MERCEK EYLÜL SERGİSİ

Mercek Eylül sergisine fotoğraf veya çizimlerinizi göndermek için info@mercekhane.com mail adresimize isim soyisim ve minimum bir kelimelik açıklama yazısı yazarak gönderebilirsin

FAALİYETLERİMİZ

5
ADET FİDAN

Mercek Temmuz / 20 Sergimize Fotoğraf veya Çizimlerini Paylaşanlar İçerisinden Beş Kişiye Tema Vakfı’ndan Adlarına Fidan Bağışında Bulunduk. Geleceğe Hayat Oldular.

3.5
KİLO MAMA

Mercek Ağustos / 20 Sergimize Fotoğraf veya Çizimlerini Paylaşan Herkesin Adına Küçük Sokak Patileri için Mama Armağanı Yaptık. 

SIK SORULAN SORULAR

HERKES FOTOĞRAF GÖNDEREBİLİR Mİ ?

Evet herkes fotoğraf gönderebilir. Merceğini bize yansıtmanı bekliyoruz.

İstediğimiz her fotoğrafı gönderebilir miyiz?

Kendi öz çekim fotoğrafınız dışında bizlere her türlü fotoğraf çalışmanızı gönderebilirsiniz.

neden mercekhane.com'a fotoğrafımı göndereyim ?

Mercekhane.comda sizin fotoğrafınız değerli. Beğeni, takipçi gibi sizleri etkisi altına alabilecek kategorizeler burada yok. Fotoğrafın ön planda hem de en yüksek çözünürlük kalitesiyle.

fotoğraflarımı nasıl gönderebilirim ?

Fotoğraflarını info@mercekhane.com mail adresimize göndermek istediğin her fotoğraf için açıklama yazısı yazarak gönderebilirsin.

gönderdiğim fotoğrafları istediğim zaman kaldırta bilirmiyim ?

Bizlere fotoğrafı göndermiş olduğunuz mail adresiniz ile yazarak sergimizden kaldırmak istediğiniz fotoğrafı belirtirseniz kaldırma işlemini yapabiliriz.

ben amatör fotoğrafçıyım yine de gönderebilir miyim?

Kendinizi daima amatör hissedebilirsiniz ama daha çok öğrenmeyi ve daha çok çalışmayı bırakmayarak. Sizlerin de çalışmalarınızı aramızda görmek çok isteriz.

Dijital sergimize dahil ol

BİZİMLE İSTEDİĞİN ZAMAN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİN