PANO

temmuz sergisi hayat oluyor

Temmuz sergisine göndereceğin fotoğrafların ile adına fidan bağışı yapalım geleceğe senin adınla hayat olalım.

Bu bir yarışma değildir. Mercekhane.com dijital sergisi olarak uzun zamandır yapmayı planladığımız bir olayı gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. 1-31 Temmuz tarihlerinde bizlere info@mercekhane.com mail adresimiz üzerinden göndereceğin fotoğraflar veya dijital çalışmaların ile adına Tema vakfı ile bağışlayacağımız beş kişi içerisinde olabilirisin.

Yapmanız gereken Temmuz Sergimize fotoğraflarınızı, dijital çizimlerinizi ya da yazılarınızı göndermeniz. 31 Temmuz tarihine kadar gönderilen isim soyisim ve mail adresleri toplanıp random olarak beş defa çekilecektir. Adına fidan bağışlayacağımız kişilere ise yine mail yolu ile iletişim kuralacaktır.

sevginiz bir ağaç gibi kök salsın

mercek
TEMMUZ
sergisi

Mercek Temmuz sergisine fotoğraflarınızı göndermek için info@mercekhane.com mail adresine fotoğrafınız ve minimum bir kelimelik açıklama yazısı yazarak bize gönderebilirsiniz

SIK SORULAN SORULAR

HERKES FOTOĞRAF GÖNDEREBİLİR Mİ ?

Evet herkes fotoğraf gönderebilir. Merceğini bize yansıtmanı bekliyoruz.

İstediğimiz her fotoğrafı gönderebilir miyiz?

Kendi öz çekim fotoğrafınız dışında bizlere her türlü fotoğraf çalışmanızı gönderebilirsiniz.

neden mercekhane.com'a fotoğrafımı göndereyim ?

Mercekhane.comda sizin fotoğrafınız değerli. Beğeni, takipçi gibi sizleri etkisi altına alabilecek kategorizeler burada yok. Fotoğrafın ön planda hem de en yüksek çözünürlük kalitesiyle.

fotoğraflarımı nasıl gönderebilirim ?

Fotoğraflarını info@mercekhane.com mail adresimize göndermek istediğin her fotoğraf için açıklama yazısı yazarak gönderebilirsin.

gönderdiğim fotoğrafları istediğim zaman kaldırta bilirmiyim ?

Bizlere fotoğrafı göndermiş olduğunuz mail adresiniz ile yazarak sergimizden kaldırmak istediğiniz fotoğrafı belirtirseniz kaldırma işlemini yapabiliriz.

ben amatör fotoğrafçıyım yine de gönderebilir miyim?

Kendinizi daima amatör hissedebilirsiniz ama daha çok öğrenmeyi ve daha çok çalışmayı bırakmayarak. Sizlerin de çalışmalarınızı aramızda görmek çok isteriz.

Dijital sergimize dahil ol

BİZİMLE İSTEDİĞİN ZAMAN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİN