Pano

ZEYNEP ADIGÜZEL

Elmas ve Kömür #bölüm4

Daha en başta hak etmediği halde çok fazla saygı ve değer gören birisi eğer bizim düşündüğümüz seviyede saygı ve değere sahip değilse, kaldırabilir mi bu yükü?

Mercekhane App

Mercekhane App (APK) uygulamasının beta versiyonudur. App’i kullanıp bizlere geri dönüş bildirimlerinizi iletirseniz seviniriz. Şimdilik sadece android cihazlarda geçerlidir.

MERCEKHANE APP

Dijital sergi platformu olarak bir ilkimizi daha gerçekleştiriyoruz. Kullanıma sunduğumuz app uygulamamız ile sizlerin gündelik yaşamları arasında gezindiğiniz sergi platformu olmak istiyoruz. Bizlere gönderimler yaparak destek olabilirsiniz.

UYGULAMA HAKKINDA

Şimdilik sadece android cihazlarda apk dosyası indirilip kullanılabiliyor. İlerleyen zamanlarda sizlerden aldığımız geri dönüşler ile güncelleyip app marketlerde olacağız. Merceğini bize yansıtmaya devam et.

Mercekhane app beta uygulamamızı indirdiğin için teşekkür ederim.
Celil Doğan
Kurucu

FAALİYETLERİMİZ

5
ADET FİDAN

Mercek Temmuz / 20 Sergimize Fotoğraf veya Çizimlerini Paylaşanlar İçerisinden Beş Kişiye Tema Vakfı’ndan Adlarına Fidan Bağışında Bulunduk. Geleceğe Hayat Oldular.

6
KİLO MAMA

Mercek Ağustos / 20 ve Mercek Eylül / 20 Sergilerimize Fotoğraf veya Çizimlerini Paylaşan Herkesin Adına Küçük Sokak Patileri için Mama Armağanı Yaptık. 

HERKES FOTOĞRAF GÖNDEREBİLİR Mİ ?

Evet herkes fotoğraf gönderebilir. Merceğini bize yansıtmanı bekliyoruz.

SERGİNİZE NASIL KATILIRIM?

Fotoğraf veya dijital çalışmalarınızı gönder sayfamızdan bizlere göndererek sergimize katıla bilirsiniz.

NEDEN MERCEKHANE.COM'A FOTOĞRAFIMI GÖNDERMELİYİM ?

Beğeni, takipçi gibi sizleri etkisi altına alabilecek kategorizeler burada yok. Fotoğrafın ön planda hem de en yüksek çözünürlük kalitesiyle.

BEN AMATÖR FOTOĞRAFÇIYIM YİNE DE GÖNDEREBİLİR MİYİM?

Kendinizi daima amatör hissedebilirsiniz ama daha çok öğrenmeyi ve daha çok çalışmayı bırakmayarak. Sizlerin de çalışmalarınızı aramızda görmek çok isteriz.

GÖNDERDİĞİM FOTOĞRAFLARI İSTEDİĞİM ZAMAN KALDIRTA BİLİRMİYİM ?

Fotoğrafı göndermiş olduğunuz mail adresiniz ile yazarak sergimizden kaldırmak istediğiniz fotoğrafı belirterek kaldırma işlemini yapabiliriz.

İSTEDİĞİM HER FOTOĞRAFI GÖNDEREBİLİR MİYİM?

Kendi öz çekim fotoğrafınız dışında bizlere her türlü fotoğraf çalışmanızı gönderebilirsiniz.