HAKKIMIZDA

YÜKSEK KALİTEDE DİJİTAL SERGİ PLATFORMU

Bize göndermek istediğiniz fotoğraf veya çalışmalarınızın görüntü kalitesini koruyoruz. Fotoğraflarınız veya gönderileriniz burada değerli.

FOTOĞRAF VE VİDEOLARIMIZI SERGİLERKEN, SİZİN DE İÇERİKLERİNİZİ BURADA SERGİLEMEK İSTİYORUZ

BİZ

Birçok uygulama ile fotoğraf ve tasarımlarınızı paylaşabiliyorken, neden böyle bir platforma gönderim yapmalısınız?  Çok basit bir cevabı var aslında; sıradanlık, bizi yaratıcı olmaktan alıkoyuyor. Beğeniler takipçiler derken bizim çektiğimiz fotoğraflar, yaptığımız tasarımlar tam olarak sanatın neresinde duruyor. Arasından sıyrılabiliyor mu? Bizim için hayır. Burada senin çekmiş olduğun fotoğraf önde, burada senin tasarımların önde, burada sen öndesin. İstediğin türden fotoğrafı veya çizimini bize gönderebilirsin. Eğer ki arşivinde bir fotoğraf yok ise sana en yakın kamerayı çıkart, etrafını çek veya sana en yakın kağıda çizmeye başla ve bize gönder. Dijitalde sergiliyelim.

 

Bizi arkadaşlarınıza, çevrenizdeki insanlara anlatın. Bizi bir şeyler yapmaya umut eden insanlara ulaştırın. Siz bizim ışığımız olun, biz birlikte yarınları sizin ışığınızla mercekleyelim. 

Sevgi ve hoşgörü ile kalın…