Aheste Aheste

Yeni yılın ilk günü ve biz yine bir şeyler yaptık hem de aheste aheste…

Merhaba, yeni yılın güzel olsun. 2021 yılı içerisinde eksik kalan parçalarımızı tamamlayacağımız ve yenilikler ile mercekhane.com sitemizi daha çok güzelleştireceğimize inanıyorum. Öncelikle artık blog sayfamızda daha aktif olacağımız yeni bir dönem başlıyor. Yeni planlarımızı size burada anlatacağım, fotoğrafçılık üzerine konuşacağım, yeni yerlerden bahsedeceğim yani artık blog sayfamızda aktifiz. Bu arada blog sayfamız herkese açık. Anlatacak bir konun bir hikayen varsa senide buraya bekliyoruz. 

Yeni yıl ile artık sergilerimizin ismi her ayın ismi olmaktan çıktı. Artık her ayın bambaşka bir adı var. Bu ay sergi adımız “AHESTE” oldu. Neden bu ismi seçtiğimi size diyecek olsam kesinlikle bir kitabın herhangi bir sayfasını rastgele açıp parmağımın ucuna ilk gelen kelimeyi seçerek bu ismi verdiğimi sizlere demezdim 🙂

Aheste sergimiz diğer sergilerimiz ile aynı aslında. Sizlerin herhangi bir konudan bağımsız bütün fotoğrafları burada sergilenmeye devam edecek. İstediğiniz türden fotoğraf çalışmalarınızı bizlere gönder sayfamızdan gönderebilirsin.

Bu benden çıkan ilk blog yazısı biraz daha başlangıç niteliğinde sizlere selam vermek için yazdığım bir yazıydı.

Bambaşka güzel konularda tekrar görüşünceye kadar sevgi, sağlık ve bir o kadar kocaman mutluluklar ile kalın…

Celil Doğan
Kurucu

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir